FIOL, Jacobus Stainer, Absam, Österrike.

3116979. FIOL, Jacobus Stainer, Absam, Österrike.

Längd 60 cm
Märkt: Jacobus Stainer in Absam prope Oenipontum 1718.

Bruksskick, ytslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60 cm

Antal besök: 484