KNIV, med slida, Iisakki Järvenpää, Finland, 1900-tal.

311666. KNIV, med slida, Iisakki Järvenpää, Finland, 1900-tal.

Längd (exklusive slida) 14,5 cm.
Totallängd 17,5 cm.
Blad graverat.

Bruksslitage, slida saknar en frans.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd 17,5 cm.
Blad graverat.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 527