OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Munk med kräkla och bok, 17/1800-tal.

311622. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Munk med kräkla och bok, 17/1800-tal.

82 x 63 cm.

Krackeleringar. Några repor samt färgbortfall. Dubblerad duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

82 x 63 cm.

Antal besök: 994