FIGURIN, porslin, "Pleasant Journey", Goebel, Tyskland, 1900-tal.

311614. FIGURIN, porslin, "Pleasant Journey", Goebel, Tyskland, 1900-tal.

Längd 18 cm
Bredd 10 cm
Höjd 15,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm
Bredd 10 cm
Höjd 15,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 651