Julkrubban är komplett plus en extra änglafigurin
Stall i plywood, 56x30x34 cm.
Numrerad utgåva 1879/2000.
Figurinernas höjd 3-20 cm.
Originalkartonger medföljer.
Bruksslitage
Kon och lammet har krackeleringar
Taket på stallet har en skada på det främre högra hörnet.
Stall i plywood, 56x30x34 cm.
Numrerad utgåva 1879/2000.
Figurinernas höjd 3-20 cm.
Originalkartonger medföljer.
Bruksslitage