SKRIN, tenn, 1700-tal.

SKRIN, tenn, 1700-tal.
3115834. SKRIN, tenn, 1700-tal.

Oidentifierad stämpel, möjligen Nürnberg. Claw on ball fötter. H ca 15 cm. L ca 25 cm.

Lagningar, åldersrelaterat slitage.

Tema

Ur Auktionsassistentens samlingar

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 808