EMANUEL LARSEN. Teckning, tusch, "Geiser", signerad samt daterad 4 juli 1846.

311566. EMANUEL LARSEN. Teckning, tusch, "Geiser", signerad samt daterad 4 juli 1846.

Bildyta 25,5 x 40 cm.

Några ljusa fläckar på bladet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 25,5 x 40 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 604