EMANUEL LARSEN. Teckning, tusch, "Geiser", signerad samt daterad 4 juli 1846.

Auktionen Àr avslutad, men kanske gillar du följande föremÄl?

311566. EMANUEL LARSEN. Teckning, tusch, "Geiser", signerad samt daterad 4 juli 1846.

Bildyta 25,5 x 40 cm.

NÄgra ljusa flÀckar pÄ bladet.

FöljerÀtt

Har du nÄgot liknande att sÀlja? Gör en kostnadsfri vÀrdering!

Har du nÄgot liknande att sÀlja?
Gör en kostnadsfri vÀrdering!

Bildyta 25,5 x 40 cm.

FöljerÀtt

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 371