SYPALL i trä med teddyklädsel, 1950-tal.

311552. SYPALL i trä med teddyklädsel, 1950-tal.

Bänk med fötter i trä och röd teddy-klädsel
Flyttbar inredning i plast
Höjd 40 cm
Längd 57 cm.

Bruksskick
Klädsel med slitage
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flyttbar inredning i plast
Höjd 40 cm
Längd 57 cm.

Bruksskick
Klädsel med slitage
Repor.

Antal besök: 1 348