RING, silver, bergskristall, 1900-talets andra hälft.

311534. RING, silver, bergskristall, 1900-talets andra hälft.

Storlek ca. 17,5/55.

Nagg på sten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca. 17,5/55.

Nagg på sten.

Antal besök: 1 006