ANDERS WALLIN. Abstrakt komposition, gouache/akvarell, signerad.

3115151. ANDERS WALLIN. Abstrakt komposition, gouache/akvarell, signerad.

Signerad A. Wallin, 2001. Bladmått: 37x40 cm (49x56 cm).

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 148