THORENS, skivspelare, modell TD 166.

3114958. THORENS, skivspelare, modell TD 166.

Med instruktionsbok.
Bredd 44, djup 36, höjd 15,5 cm.

Bruksslitage. Smärre repor. Arm med inristat personnummer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med instruktionsbok.

Antal besök: 1 077