RAKSPEGEL, ek/mahogny med svärtade detaljer, 1800-tal.

311494. RAKSPEGEL, ek/mahogny med svärtade detaljer, 1800-tal.

Höj och sänkbar, höjd på bild 180.

Löst lås,ben samt knoppar lagade samt bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 770