SOFFBORD, betsad ek, rotting och glas. 1900-talets andra hälft.

311467. SOFFBORD, betsad ek, rotting och glas. 1900-talets andra hälft.

Hexagon-modell med glasskiva.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hexagon-modell med glasskiva.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 425