BORD, idegran, pelarfot, åttkantigt, skinnklädd skiva, England, 1900-talets andra hälft.

311454. BORD, idegran, pelarfot, åttkantigt, skinnklädd skiva, England, 1900-talets andra hälft.

Höjd 60 cm.

Bruksslitage
Märken och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Bruksslitage
Märken och skav.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 077