SOFFA SAMT FÅTÖLJ, beige klädsel/ek, 1900-talets mitt.

311432. SOFFA SAMT FÅTÖLJ, beige klädsel/ek, 1900-talets mitt.

Soffans längd 207 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd 207 cm.

Slitage och fläckar.

Antal besök: 879