SPELBORD, Schack, tidigt 1900-tal.

3114266. SPELBORD, Schack, tidigt 1900-tal.

Fanerad med olika träslag. En låda i sarg. Ca 60 x 60, höjd 75 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor, ställvis kraftigare sprickor/fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 457