TOALETTBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

311387. TOALETTBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Längd 81, bredd 40, total höjd enligt bild 135 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 701