VITRINSKÅP, svängd form, 1900-tal.

311380. VITRINSKÅP, svängd form, 1900-tal.

På fyra ben. Två lösa hyllplan i glas. Rygg klädd med tyg.
Längd 106 cm.
Bredd ca 35 cm.
Höjd 123 cm.

Bruksslitage, slagmärken, vissa trädetaljer på dörrar något lösa, delvis hårdare slitage, skiva med grövre repor, nyckel passar ej båda lås, tyg med fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 106 cm.
Bredd ca 35 cm.
Höjd 123 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 043