Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.
311366. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.
Klädsel av grön plysch.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Klädsel av grön plysch.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
457