BORD, 2 st, krom och glas, 1900/2000-tal.

311306. BORD, 2 st, krom och glas, 1900/2000-tal.

Kromad benställning cirkelformade skivor i klart glas.
Höjd 70 cm, diameter skiva 40 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 737