KONTORSMÖBLER, 4 delar, samtida.

3112967. KONTORSMÖBLER, 4 delar, samtida.

2 st skåp, underdelar med jalusidörr, överdelar med luckor, inkl. inredning, Kinnarps samt Edsbyn.
Kinnarps: Bredd 80, djup 40, höjd 177 cm.
Edsbyn: Bredd 80, djup 45, höjd 173 cm.

2 st lådhurtsar med hjul, inkl. inredning, Kinnarps samt EFG.
Kinnarps: Bredd 40, djup 60, höjd 62 cm.
EFG: Bredd 45, djup 62, höjd 61 cm.

Bruksslitage, märken, repor, skav. Låsmekanism trasig på Edsbyn-skåpet. Nyckel och fungerande lås finns på Kinnarps-hurtsen; nycklar till övriga lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 411