VITRINSKÅP, 1900-talets första kvartal.

31128. VITRINSKÅP, 1900-talets första kvartal.

Bl a björkk. Två hyllplan i glas. Längd 59, bredd 30, höjd 104 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 139