VAS OCH TERRIN MED LOCK, lergods och porslin, bland annat Rif Design.

311236. VAS OCH TERRIN MED LOCK, lergods och porslin, bland annat Rif Design.

Vas, lergods, Rif Design, höjd 32,5 cm
Terrin med lock, Anka, Italien, höjd 24 cm, längd 42 cm.

Mindre nagg på vasens nederkant och på ankans stjärtspets och insida av lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 377