311218. NOTSKÅP, teak, 1950/60-tal.
Skåpets inredning med två lösa hyllplan samt 14 fack.
Längd 63 cm.
Bredd ca 37 cm.
Höjd ca 86 cm.
Medföljande diverse nothäften.
Bruksslitage, fläckar, fanérskador, vänster dörr med svarta färgstänk.
Nyckel/nycklar finns.