PÄLSKAPPA, Ove Hansson, Ystad.

3112164. PÄLSKAPPA, Ove Hansson, Ystad.

Mått armhåla till armhåla ca 52 cm. Längd ca 98 cm.

Bruksslitage. Skador i armhålor samt vid ficka. Några upprepade sömmar. Monogrambroderi.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597