RYAMATTA, 1900-talets mitt, ca. 167X116 cm.

311181. RYAMATTA, 1900-talets mitt, ca. 167X116 cm.

Svart geometrisk dekor mot röd botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 718