BARSKÅP, 1950-tal.

BARSKÅP, 1950-tal.
3111349. BARSKÅP, 1950-tal.

Höjd cirka 67 cm, bredd cirka 110 cm, djup cirka 50 cm.

Bruksslitage. Bakbenet sitter löst. Höger jalusi gick inte att dra för vid katalogiseringstillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!
3111349. BARSKÅP, 1950-tal.

Antal besök: 1 689