KISTA samt KOFFERT, 2 st, 18/1900-tal.

311126. KISTA samt KOFFERT, 2 st, 18/1900-tal.

Längder mellan 64-67 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längder mellan 64-67 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 692