SYBORD, Karl Johan-stil, med lyrfot, 1900-tal.

311122. SYBORD, Karl Johan-stil, med lyrfot, 1900-tal.

Oval bordsskiva.
Längd 62,5 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd 66,5 cm.

Bruksslitage, fläckar, skador under bordsskiva.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oval bordsskiva.
Längd 62,5 cm.
Bredd 42 cm.
Höjd 66,5 cm.

Nycklar saknas.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 045