LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal.

31110. LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal.

Åtta ljuspunkter. Dekor av drakar samt örn.
Diameter ca 66 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 66 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 950