PELARBORD, björkfaner, 1900-talets mitt.

311046. PELARBORD, björkfaner, 1900-talets mitt.

Diam: 80, Höjd: 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam: 80, Höjd: 65 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 860