PARTI GLAS o KERAMIK, 11 del, 1900-tal.

311014. PARTI GLAS o KERAMIK, 11 del, 1900-tal.

Vas, UE.
Fat, Royal Copenhagen.
Fat, "Sarek", Rörstrand.
Figurin, fågel, Sovjet.
Vas, Vallin, Åfors.
mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, UE.
Fat, Royal Copenhagen.
Fat, "Sarek", Rörstrand.
Figurin, fågel, Sovjet.
Vas, Vallin, Åfors.
mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 933