PARTI KERAMIK, 10 delar, Gustavsberg.

311011. PARTI KERAMIK, 10 delar, Gustavsberg.

Bland annat 1 par ljusstakar, figuriner och skålar.
Högsta höjd ca 10,5 cm.

Bruksslitage. Enstaka nagg på figurin.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 10,5 cm.

Antal besök: 390