GOLVLAMPA, med två ljuspunkter, omkring 1900-talets mitt.

310984. GOLVLAMPA, med två ljuspunkter, omkring 1900-talets mitt.

Dekor av löv. Höjd ca 121 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av löv. Höjd ca 121 cm.

Slitage.

Antal besök: 638