MATSERVISDELAR, 34 delar, "Grön Anna", Rörstrand.

310975. MATSERVISDELAR, 34 delar, "Grön Anna", Rörstrand.

10 tallrikar diameter 24
11 djupa tallrikar diameter 20,5
11 tallrikar diameter 20,5
5 assietter diameter 18
2 uppläggningsfat 28,5 x 22
Mjölkkanna höjd 14
Gräddsnipa 7 cm.

Slitage, någon nagg, ena uppläggningsfatet med glasyrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 tallrikar diameter 24
11 tallrikar diameter 20,5
5 assietter diameter 18
2 uppläggningsfat 28,5 x 22
Mjölkkanna höjd 14
Gräddsnipa 7 cm.

Antal besök: 805