BORDSUR, porslin, Franklin Mint, 1900-tal.

310965. BORDSUR, porslin, Franklin Mint, 1900-tal.

Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 665