MATSERVISER, 101 delar, KPM samt Eschenbach, Tyskland.

310956. MATSERVISER, 101 delar, KPM samt Eschenbach, Tyskland.

Matservis, KPM, Berlin:
2 Karotter
2 Såskannor
12 Djupa tallrikar
6 Tallrikar
9 Förrättstallrikar
11 Assietter
4 Uppläggningsfat

Matservis, Eschenbach, Bavaria:
2 Karotter
1 Såskanna
12 Djupa tallrikar
10 Tallrikar
11 Förrättstallrikar
11 Assietter
5 Uppläggningsfat
1 Kanna
1 Terrin

1 Såskanna, annan tillverkning.

Bruksslitage, 1 nagg på en tallrik från KPM.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matservis, KPM, Berlin:
2 Karotter
2 Såskannor
12 Djupa tallrikar
6 Tallrikar
9 Förrättstallrikar
11 Assietter
4 Uppläggningsfat

2 Karotter
1 Såskanna
12 Djupa tallrikar
10 Tallrikar
11 Förrättstallrikar
11 Assietter
5 Uppläggningsfat
1 Kanna
1 Terrin

Antal besök: 3 985