SKÅP, allmoge, 1700/1800-tal.

SKÅP, allmoge, 1700/1800-tal.
31094. SKÅP, allmoge, 1700/1800-tal.

Furu, beslag av järn och mässing, inrett med hyllplan och bestickshållare. Två Nycklar. Längd 115, bredd, höjd 190 cm.

Slitage och skador, kompletterat och omarbetat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 216