ETT PAR STORA ANTIKA ÖLGLASÖGON.

3109414. ETT PAR STORA ANTIKA ÖLGLASÖGON.

var och en med ogee skål med etsad vinstock och fågeldekoration med spår av förgyllning, luftvridstam, cirkulär fot, 193 mm hög (2).

nagg på fotfälgen och slitage på förgyllningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 318