FÅTÖLJ, 1950-TAL.

FÅTÖLJ, 1950-TAL.
3109395. FÅTÖLJ, 1950-TAL.

Grön klädsel. Träben Höjd: ca 77,5 cm. Sitthöjd: ca 43,5 cm.

Klädsel med fläckar och slitage. Bruks- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3109395. FÅTÖLJ, 1950-TAL.

Antal besök: 431