TAKPANNA, glaserat lergods samt glas. 1800-tal.

310901. TAKPANNA, glaserat lergods samt glas. 1800-tal.

Svart glasyr. 36,5 x 28 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart glasyr. 36,5 x 28 cm.

Antal besök: 1 195