ERIK PAAVASSON SKÅRPA. Nappi, björk, samearbete. Signerad.

310892. ERIK PAAVASSON SKÅRPA. Nappi, björk, samearbete. Signerad.

Ristad dekor.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ristad dekor.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 086