KONFEKTBURK, glas och nysilver, C.G Hallberg, jugend, 1900-talets början.

310831. KONFEKTBURK, glas och nysilver, C.G Hallberg, jugend, 1900-talets början.

Målad dekor med blommor och förgyllning.
Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 221