DOKUMENTHYLLA, 1900-talets mitt.

3108304. DOKUMENTHYLLA, 1900-talets mitt.

Höjd ca 75 cm
Bredd ca 40 cm
Djup ca 31 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 75 cm
Bredd ca 40 cm
Djup ca 31 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 396