STOLAR, 7 st, Thonet, 18/1900-tal.

31083. STOLAR, 7 st, Thonet, 18/1900-tal.

Böjträ, träsits, brännmärkta.

Slitage, ursprungligen sits med rotting, ett ben med skavskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Böjträ, träsits, brännmärkta.

Antal besök: 8 303