SPEGLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

310798. SPEGLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

Höjd ca 68,5 cm.

Slitage, färgbortfall. Fläckat spegelglas. Retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 68,5 cm.

Antal besök: 759