Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
HJALMAR LARSSON. Olja på pannå, By i vinterskrud, signerad Hj Larsson, daterad 1940.
310790. HJALMAR LARSSON. Olja på pannå, By i vinterskrud, signerad Hj Larsson, daterad 1940.
45 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 60 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
3 691