JOHANN MARESCH. Väggrelief, terrakotta/metall, signerad J.M, 1800-tal.

3107782. JOHANN MARESCH. Väggrelief, terrakotta/metall, signerad J.M, 1800-tal.

Numrerad: 5131
Signerad: J.M.
Diameter ca: 33 cm.

Ålders och bruksslitage, terrakotta tallriken behöver justeras.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad: 5131
Signerad: J.M.
Diameter ca: 33 cm.

Antal besök: 248