SMÅDJURSFÄLLA, amerikansk, 1800-talets mitt.

3107762. SMÅDJURSFÄLLA, amerikansk, 1800-talets mitt.

Märkt F Reuthe's patent may 12th 1857. Järn. Längd 33cm.

Åldersslitage.

Tema

Vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Tema

Vapenauktion

Antal besök: 441