NMT TELEFON, Siemens, 1900-tal.

3107604. NMT TELEFON, Siemens, 1900-tal.

Siemens typ HS 41-02.
Storlek 18 x 23 x 8 cm.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Siemens typ HS 41-02.
Storlek 18 x 23 x 8 cm.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 068